بيتوته/ مدل مو يکي از مهم ترين معيارهاي زيبايي خانم ها است‎
مدل مو يکي از مهم ترين معيارهاي زيبايي خانم ها است. اگر شما هم در انتخاب مدل مو يتان شک داريد بهتر است اين ترفند را امتحان کنيد. با اين ترفند متوجه مي شويد مو کوتاه به صورت تان مي آيد يا موي بلند.

ترفندي براي تشخيص دادن مدل مو
هر خانمي در زندگي اش براي يک بار هم که شده اين سوال برايش پيش مي آد که آيا با موي کوتاه قشنگ مي شود يانه؟ البته معمولا خانم ها از اين که بخواهند موهاي بلند و قشنگشان را کوتاه کنند کمي مي ترسند چون اگر بهشان نيايد بايد ماه ها منتظر بلند شدن موهاي شان بمانند.

در اين مقاله با يک روش ساده مي خواهيم به شما ياد بدهيم که چگونه تشخيص بدهيد موهاي کوتاه به شما مي آيد يا نه. اين روش قانون ۲٫۲۵ ناميده شده که توسط جان فريدا ” John Frieda” آرايشگر و صاحب برند جان فريدا آن را کشف کرده است. براي اين که تشخيص بدهيد موي کوتاه به صورت تان مي آيد يا نه تنها به يک مداد و يک خط احتياج داريد.
براي امتحان کردن اين فرمول مراحل زير را انجام دهيد

ترفندي براي تشخيص دادن مدل مو ‎
يک عدد مداد زير چانه قرار بدهيد. سپس يک خط کش به صورت عمودي زير گوش قرار دهيد تا زاويه 90 درجه درست شود.

خط کش را از زير نرمه گوش تا مداد اندازه گيري کنيد. اگر اندازه به دست آمده کمتر از ۲٫۲۵ اينچ (۵٫۵ سانتيمتر) باشد پس موي کوتاه براي صورت شما مناسب است. اما اگه اندازه به دست آمده بيشتر از اين مقدار باشد فقط موهاي بلند مي تواند به صورت تان جذابيت و زيبايي دهد.

بياييد اين قانون رو روي صورت ميشل ويليامز و ليو تايلر بررسي کنيم.
با اين ترفند متوجه مي شويد مو کوتاه به صورت تان مي آيد يا موي بلند‎

همينطور که توي عکس مشاهده مي کنيد موي کوتاه به صورت ميشل خيلي مي آيد در حالي که صورت ليو فقط با موي بلند زيباست.

همه آرايشگرها و متخصصان زيبايي اين روش رو قابل اعتماد مي دانند و تاييد کردند. پس اگر در اين فکر هستيد که موهايتان را کوتاه کنيد اما نمي دانيد که به صورت شما مي آيد يا نه، يک مداد و خط کش برداريد و تناسب صورت تان را اندازه گيري کنيد يا اين که اين اصول و قانون ها را فراموش کنيد و هر کاري که خوشحال تان مي کنند انجام بديد.


با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويد