تسنيم/ در حالي قرار است آخر هفته جاري اولين ايرباس خريداري شده پسابرجامي وارد کشور شود که تصاوير جديدي از اين هواپيما (ايرباس ۳۲۱) منتشر شد.

فرهاد پرورش مديرعامل هما يکشنبه هفته جاري از ورود اولين هواپيماي خريداري شده از ايرباس (ايرباس 321) طي روز پنج‌شنبه (پس فردا) خبر داد.

وي با بيان اين‌که اولين فروند هواپيماي ايرباس پنج‌شنبه اين هفته با خلبانان ايران اير در تهران مي‌نشيند، اظهار کرد: هما تصميم دارد که از اين ايرباس در شبکه داخلي استفاده کند.

وي تصريح کرد: طبق قراردادي که با ايرباس منعقد کرده‌ايم در حال حاضر اولين فروند از هواپيماهاي ايرباس طبق برنامه تيم فني و عملياتي هما در هامبورگ در حال تحويل و تحول اين هواپيما هستند و خيلي اميدواريم که اين هواپيما تا آخر هفته تحويل ايران داده شود.

مديرعامل هما ادامه داد: بر اساس آخرين خبرها اين هواپيما با پرچم جمهوري اسلامي ايران و با خلبانان ايران اير روز پنج شنبه (23 ديماه) به تهران مي‌آيد.

در حالي دو روز تا وعده داده شده در خصوص ورود اولين ايرباس پسابرجامي باقيمانده و اين احتمال وجود دارد با توجه به درگذشت آيت‌الله هاشمي رفسنجاني برنامه ورود اولين ايرباس به تعويق بيفتد که تصاوير جديدي از داخل کابين اين هواپيما منتشر شد.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويد