ايسنا/ همزمان با برگزاري دومين جشنواره ملي انرژي‌هاي تجديدپذير، نمايشگاه صنعتي با هدف معرفي شرکت‌هاي برتر و کسب و کارهاي موفق در حوزه فناوري انرژي‌هاي تجديدپذير برگزار خواهد شد.
دومين جشنواره ملي انرژي‌هاي تجديدپذير به همت دانشگاه علم و صنعت ايران و با حمايت ستاد توسعه فناوري انرژي‌هاي تجديدپذير معاونت علمي‌وفناوري رياست‌جمهوري طي روزهاي 5 و 6 بهمن ماه امسال در دانشگاه علم و صنعت ايران برگزار مي‌شود و در اين راستا همزمان با برگزاري جشنواره کارگاه‌هاي آموزشي برپا خواهد ‌شد.

‌آشنايي با نيروگاه‌هاي آبي و طراحي ابعاد اصلي توربين به کمک نرم افزار Turbonpro، آشنايي با سلول‌هاي خورشيدي و مباني تجربي و تئوري، آشنايي با سيستم‌هاي تصفيه آب و آب‌شيرين کن، آشنايي با نرم‌افزار trnsys (نرم‌افزار شبيه‌سازي در حوزه مهندسي انرژي تجديدپذير) عناوين اين کارگاه‌ها است.
‌در اين جشنواره در خصوص موضوعات تخصصي انرژي‌هاي خورشيدي، آب، باد، زمين گرمايي، زيست توده، هيدروژن و پيل سوختي، انرژي‌هاي ترکيبي و ساير زمينه‌هاي مرتبط و همچنين در حوزه‌هاي اختراع و نوآوري، طرح‌هاي توسعه‌اي و کاربردي بحث و بررسي خواهد ‌شد.

بر اساس اعلام روابط عمومي دانشگاه علم و صنعت ايران، همزمان با برگزاري اين جشنواره، علاوه بر برگزاري کارگاه‌هاي تخصصي و مسابقه توليد محتواي رسانه‌اي، نمايشگاه صنعتي با هدف معرفي شرکت‌هاي برتر و کسب‌وکارهاي موفق در حوزه فناوري انرژي‌هاي تجديدپذير برگزار خواهد شد.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويد