آخرين خبر/ حکم قصاص و اعدام قاتل ستايش دختر بچه 6 ساله افغانستاني بالاخره تأييد شد. در همين حال وکيل مدافع قاتل ستايش نظر ديگري دارد.

به گزارش تسنيم، شعبه ۳۲ ديوان عالي کشور، محکوميت قاتل و عامل تجاوز به ستايش قريشي به قصاص و اعدام را ابرام کرد. نورالله عزيزمحمدي وکيل مدافع اولياي دم ستايش قريشي با اعلام اين خبر گفت که شعبه 32 ديوان عالي کشور حکم دادگاه کيفري يک استان تهران را در خصوص قاتل ستايش تأييد کرده است.

بر اساس شنيده‌ها و به گزارش فارس، حکم قصاص و اعدام قاتل ستايش قريشي در ديوان عالي کشور تأييد شده اما اين در حالي است که وکيل مدافع قاتل ستايش نظر ديگري دارد. مجتبي فرح‌بخش اظهار داشت: حکم ديوان در مرحله تايپ قرار دارد و هنوز چيزي در اين رابطه به من که وکيل قاتل ستايش هستم به عنوان حکم نهايي از سوي ديوان ابلاغ نشده است. وي افزود: متأسفانه وکيل اولياي دم کار غيراخلاقي کرده و حکم را پيش از ابلاغ رسمي و تنها به صورت شفاهي از افرادي در ديوان عالي جويا شده و آن را در رسانه‌ها منتشر کرده است در حالي که ممکن است حکم نهايي اين نباشد. فرح‌بخش تأکيد کرد: اميرحسين تازه از بيمارستان اعصاب و روان مرخص شده و انتشار اين گونه خبرها ممکن است باعث شود که او اقدام به خودزني کند.

21 فروردين امسال بود که رسانه‌ها از قتل يک دختربچه 6ساله افغانستاني توسط نوجوان 16ساله ايراني در شهر خيرآباد شهرستان ورامين خبر دادند که در نهايت، قاتل دستگير و براي وي پرونده تشکيل شد. قاتل ستايش از سوي دادگاه کيفري يک استان تهران بابت ارتکاب قتل به قصاص، تجاوز به عنف به اعدام و بابت جنايت بر ميت به ديه محکوم شد. عزيزمحمدي پيشتر به خبرنگار تسنيم گفته بود که اولياي دم ستايش به اجراي حکم قصاص اصرار دارند.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويد