آخرين خبر/ يک قاتل فراري امروز پنج نفر از اعضاي 2 خانواده را در اراک به قتل رساند.

به گزارش خبرگزاري صدا و سيما، معاون اجتماعي نيروي انتظامي استان مرکزي علت اين حادثه را تسويه حساب شخصي دانست و گفت: چهار نفر براثر اين تيراندازيها مصدوم شدند که يکي از مصدومان کودک است. سرهنگ خلج افزود: قاتل از متهمان سابقه دار است و اين حادثه در 2 مرحله ساعت 5 و 45 دقيقه و 6 و 46 دقيقه در خيابان انقلاب و خيابان 30 متري کوي علي ابن ابيطالب اتفاق افتاد. وي گفت: در تيراندازي خيابان انقلاب 2 خانم و يک مرد و در تيراندازي 30 متري نيز يک زن و يک مرد جان باختند که يکي از آنان از ماموران نيروي انتظامي استان مرکزي است. معاون اجتماعي نيروي انتظامي استان افزود : قاتل داراي هويت مشخص و متواري است و پارسال نيز يک نفر را کشته بود.

همچنين به گزارش فارس، قاتل از متهمان سابقه دار و داراي هويت مشخص و متواري است و پارسال نيز يک نفر را کشته بود. معاون اجتماعي نيروي انتظامي استان مرکزي علت اين حادثه را تسويه حساب شخصي دانست و تحقيقات بيشتر در حال انجام است. فرد قاتل يک محکوم به اعدام به جرم حمل مواد مخدر بوده است که صبح امروز به قصد انتقام جويي با حمله به يک منزل مسکوني دو نفر را که عليه او شهادت دادند را به ضرب گلوله مي کشد. او به سرعت به محله ديگري از شهر اراک رفته و همسر دوم و کودک خردسالش را نيز به قتل مي رساند. در جريان اين حادثه عجيب يک مامور نيروي انتظامي به شهادت رسيده و ۴ نفر نيز زخمي مي شوند که حال يکي از آنها وخيم است.

يک منبع آگاه افزود: در بين مجروحان حادثه تيراندازي يک پسر نوجوان 15 ساله، دختر 25 ساله و دو پسر جوان 33 و 35 ساله هستند که در اين ميان حال دختر 25 ساله و پسر 33 ساله وخيم گزارش شده است. قاتل از سلاح‌هاي کلاشينکف و قمه استفاده کرده و کلت هم همراه داشته است.

حادثه تيراندازي صبح امروز اراک به مواد مخدر ربطي ندارد

در همين حال فرمانده انتظامي استان مرکزي در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا، با تاييد خبر وقوع حادثه تيراندازي در اراک، اين موضوع که قاتل قاچاقچي مواد مخدر بوده و اين حادثه با مواد مخدر در ارتباط است را تکذيب کرد. سردار عزيزي اظهار کرد: فرد قاتل به اتفاق دو نفر ديگر از بستگان خود سال گذشته در اراک مرتکب يک فقره قتل شدند که مبناي آن اختلافات خانوادگي بوده است. وي با بيان اينکه اين افراد در زندان بودند و اين فرد اخيرا آزاد شده و به دنبال قتلي که سال گذشته انجام شده و اختلافاتي که بين آنها و خانواده مقتول وجود داشته، پس از خروج از زندان، صبح امروز اختلافات قبلي را پيگيري کرده و در دو منطقه از اراک اقدام به تيراندازي کرده که تاکنون 4 نفر در اين حادثه به قتل رسيده و تعدادي نيز مجروح شده اند. وي با بيان اينکه قاتل شناسايي شده و برادر وي همان اول صبح دستگير شده است، افزود: دو دستگاه خودرو نيز در اين خصوص توقيف شده است.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويد