ايسنا/ پرواز PC۵۱۴ شرکت هواپيمايي پگاسوس ترکيه که شب گذشته فرودگاه استانبول را به مقصد تهران ترک کرده بود، به دليل اتفاق عجيبي که يکي از مسافران اين پرواز رقم زد، مجبور شد پرواز خود را به شکلي غيرعادي به پايان برساند.

يکي از مسافران اين پرواز توضيح داد: اين پرواز که در شرايط آب و هوايي بد و در تکانه‌هاي شديد هوايي به سمت تهران حرکت مي‌کرد، در حين پرواز با اتفاقي عجيب روبرو شد. يکي از مسافران که به دنبال پسر خود مي‌گشت، در اين رابطه از مسئولان هواپيما سوال کرد و پس از چند دقيقه مشخص شد پسر اين مسافر در يکي از دستشويي‌هاي هواپيما قرار دارد. به گفته وي، پس از آنکه مهانداران تلاش کردند در اين دستشويي را باز کنند متوجه شدند که فرد مورد نظر سعي داشته با کمربند خود خودکشي کند. در اين بين نبود تيم امنيتي در هواپيما باعث شده که خارج کردن اين فرد و متوقف کردن او براي دقايقي طولاني ادامه پيدا کند.

اين مسافر درباره چگونگي فرود اين هواپيما در تهران نيز اظهار کرد: زماني که مهمانداران نگران آن بودند که اين فرد شيشه‌هاي هواپيما را بشکند، خلبان اعلام کرد که پرواز به فرودگاه امام خميني (ره) رسيده و يکي از مهمانداران با نشستن در مقابل اين مسافر، تلاش کرد امنيت ديگر مسافران را تامين کند.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويد