ايسنا/ رئيس‌جمهوري آمريکا در مصاحبه‌اي درباره هشت سال زندگي دخترانش در کاخ سفيد و اينکه چه مشکلاتي داشتند، سخن گفت و در آخر از همسرش بابت تربيت "دختراني جذاب" قدرداني کرد.

به نوشته روزنامه ديلي ميل،‌ باراک اوباما، رئيس‌جمهوري آمريکا در اين مصاحبه درباره ساشا ۱۵ ساله و ماليا ۱۸ ساله سخن گفت.

او در مصاحبه‌ روز يکشنبه تاکيد کرد که ميشل اوباما پيش از ورود به کاخ سفيد نگران بوده دخترانش که آن زمان ۷ و ۱۰ ساله بودند، "طرز برخورد خاصي" بگيرند. با اين حال اوباما الان معتقد است که دخترانش به "افرادي دلنشين، مهربان، جذاب، باهوش و قابل احترام" تبديل شدند که با ديگران با احترام برخورد مي‌کنند.

رئيس‌جمهوري آمريکا در مصاحبه با اي‌.بي‌.سي همچنين از ناراحتي‌هاي دخترانش گفت و اينکه آنها از سرويس مخفي گلايه دارند اما گفت که آن‌ها "به آرامي" با آن برخورد مي‌کنند.

اوباما همچنين از همسرش ميشل اوباما بابت تربيت دخترانش قدرداني کرد.

اوباما گفت: شما نمي‌دانيد که اگر آنها در جايي مثل شيکاگو و در يک فضاي نرمال بزرگ مي‌شدند، چه اتفاقي مي‌افتاد و چگونه مي‌شدند اما آنها الان به دختران جوان "فوق‌العاده‌اي" تبديل شدند.

رئيس‌جمهوري آمريکا همچنين گفت که دختران جوانش از همراهي سرويس مخفي گلايه داشتند. او توضيح داد که تحمل نگهبان‌هاي مسلح هميشگي با ميکروفون براي دختراني در سن و سال نوجواني سخت بوده است.

خانواده اوباما پس از خروج از کاخ سفيد همچنان در واشنگتن مي‌مانند تا ساشا هم دبيرستان را تمام کند. خواهر بزرگتر او ماليا اکنون در استراحت است و پاييز به هاروارد مي‌رود.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويد