باشگاه خبرنگاران/ شهيد «محمد عبدالحمزه» از شهداي مقاومت اسلامي در عراق و عضو جنبش نجباء در وصيت خود پيش از شهادت با اعضاي خانواده‌اش سخن مي‌گويد.

فيلم وصيت برخي از رزمندگان جنبش مردمي نجباء که در جريان درگيري با تروريست‌هاي تکفيري و متجاوز از جمله داعش به شهادت رسيده‌اند، توسط «دفتر سياسي رسانه‌اي مقاومت اسلامي نجباء در ايران» توليد و منشر شده است.

شهيد «محمد عبدالحمزه» يکي از همين شهداي مقاومت در عراق است او از اهالي استان بابل عراق است که در وصيت خود با اعضاي خانواده‌اش سخن مي‌گويد. متن وصيت اين شهداي مقاومت اسلامي حشد الشعبي عراق و عضو مقاومت اسلامي جنبش النجباء در ادامه مي‌آيد:

«من رزمنده اسلام جعفر محمد عبدالحمزه عبود الجنابي از استان بابل و عضو مقاومت اسلامي نجباء هستم. ما با تروريست‌هاي تکفيري که داعش نام دارند، مي‌جنگيم. وصيت من به مادرم، خانواده‌ام، برادران و خواهرانم است. مادر مرا ببخش، شايد روزي تو را ناراحت و يا اذيت کرده باشم. من تو را به اندازه تمام دنيا دوست دارم. تو را به اندازه جهان دوست دارم. مادر عزيزم! اي تمام وجودم! اي عزيزتر از جانم! مرا ببخش. برادر عزيزم حيدر! برادر بزرگ! مرا ببخش. اگر روزي تو را آزردم. عباس! برادر مرا ببخش. اي برادرانم! حسين، جاسم، علي، ابراهيم و حمود مرا ببخشيد. خواهرانم! ام حيدر، ام حسين و ام حميد مرا ببخشيد. اگر خطايي مرتکب شدم و يا اينکه روزي شما را ناراحت کردم. اي دوستان من! حيدر، کرار، اسماعيل، سيد حيدر و ... مرا ببخشيد. درود بر محمد و خاندان پاکش.»


با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويد